Wielka Nicklowa Revolucja
Dodane przez Admin dnia Sierpień 15 2014 17:09:26

Jak już większość fanów zapewne wie 18 sierpnia ma mieć miejsce premiera pierwszego singla z nadchodzącej płyty zespołu.

Premiera pierwotnie miała być 7 sierpnia, a piosenka miała nosić nazwę Revolution, jednak data ta została przeniesiona a pierwszy singiel ma nosić nazwę Edge of a revolution i ma mieć premierę zarówno w radiu jak i na iTunes o godzinie 8 rano czasu pacyficznego.

Oprócz tego zespół zapewnił na Twitterze, że możemy spodziewać się aż dwóch klipów w ciągu dwóch dni. Oprócz piosenki Edge of a revolution ma zostać wydana również druga, nosząca tytuł What are you waiting for?
Więcej zdjęć z obu teledysków znajduje się na oficjalnym profilu Nickelback na Facebooku.

Dalsza część wpisu>> Link
Rozszerzona zawartość newsa
Chad Kroeger zdradził ponadto dla radia CFOX FM, że nowy album zostanie wydany pod koniec 2014 r. (prawdopodobnie w listopadzie) i możliwe, że będzie nosił tytuł No Fixed Address.

Kolejnym równie zadowalającym faktem jest nadchodząca trasa koncertowa. Została ona zaplanowana na 2015 rok, jednak nie ma na razie informacji odnośnie miejsc, w których planowane są koncerty.


Na koniec małe pytanie. Czy ktoś z was również zauważył, że nie tylko ta strona zmieniła szatę graficzną, ale nickelback.com również. Może zauważyli zmianę na nickelback.dbv.pl i poczuli się zawstydzeni :-P
Pozdrwaiam
Ilona_NB