Chad zdradzał Kristen DeWitt?
Dodane przez Admin dnia Sierpień 25 2012 12:27:17
Tabloidy dalej nie dają spokoju Chadowi. Tym razem sprawę nakręca ex kochanka wokalisty- Kristen.

Według 27-letniej Kristen DeWitt z Ohio Chad uwodził Avril gdy ona wciąż z nim była. Dziewczyna swoimi spostrzeżeniami podzieliła się na swoim profilu na Twiterze. Według wielu źródeł "Chada zaręczyny z Avril kompletnie zbiły dziewczynę z tropu, terminy po prostu do siebie nie pasują. Chad musiał spotykać się z Avril za plecami Kristen".

Image Hosted by ImageShack.us


Brukowce jako "oficjalną" (według nich) wersję podają, że para spotyka się już pół roku czyli od lutego. W lutym co prawda Chad i Avril już się spotykali, ale jedynie na gruncie zawodowym. Informacja o półrocznym związku nie została potwierdzona przez Avril i Chada. Avril przyznała w wywiadzie jedynie "Nasz związek nie rozpoczął się przed końcem prac nad płytą". Chad z kolei stwierdził, że zaczął zakochiwać się w Avril w Paryżu, czyli w maju. W tym też miesiącu Chad zakończył swoją znajomość z Kristen. Sam Chad przyznał w kwietniu dla radia WNCI "Tak, spotykam się z dziewczyną z Ohio,".

Czy tak naprawdę to media roztrząsają sprawę i piszą niezgodne z prawdą informacje, a ex partnerka Chada ślepo w nie wierzy? Czy może Chad naprawdę zdradzał Kristen? A po za tym po co Chad chwiaiłby się swoim związkiem z "dziewczyną z Ohio" skoro byłby już z inną?
Miejmy nadzieję, że plotki okażą się tylko plotkami i Chad znajdzie u boku Avril Lavigne szczęście.