Wywiad z Hello! Canada
Dodane przez Admin dnia Sierpień 24 2012 14:26:26
Dzisiaj znalazłam wywiad i pomyślałam, że dobrze byłoby go przetłumaczyć. Tak więc podjęłam się tego i pragnę podzielić się swoją pracą. Być może nie zachowałam w 100% poprawności gramatycznej, więc śmiało poprawiajcie mnie w komentarzach.
Jednocześnie informuję, że zastrzegam sobie prawo do tego tłumaczenia, więc proszę nie kopiować :).HC: Avril i Chad, gratulacje! Wpadliście na siebie podczas pracy nad albumem Avril. Kiedy pierwszy raz między wami zaiskrzyło?
Avril: Już na początku przypadliśmy sobie do gustu i od razu staliśmy się naprawdę dobrymi przyjaciółmi. Nasz związek nie zaczął się od czasu gdy zakończyliśmy nagrywać.
Chad: Gdy zjednoczyłem się z Avril w Paryżu (wiosną) wiedziałem, że zakochałem się w niej. To było uczucie niesamowicie silne i coś czego nigdy nie zapomnę.

HC: Avril, jak Chad się oświadczył?
Avril: Wykonywałam album z wycinkami przez cały czas i byłam w studio z aparatem Polaroid. Chciałam zabierać go ze sobą wszędzie. To była nasza czwarta sesja w studio i gdy weszłam tam 8. sierpnia Chad był przy albumie z wycinkami. Poprosił mnie bym podeszła i zobaczyła stronę, którą tam dodał. Podeszłam do książki, on przewrócił stronę i tam było zdjęcie jego trzymającego pierścionek i słowa "Czy wyjdziesz za mnie?". Uklęknął na jedno kolano i powiedział "Avril, spójrz na mnie, jestem naprawdę zdenerwowany teraz. Czy wyjdziesz za mnie?". Powiedziałam oczywiście od razu "tak". Ten notatnik ma wiele moich wspaniałych wspomnień, ale ta strona jest zdecydowanie moją ulubioną!
Chad: Gdy ona to zobaczyła nie było odwrotu. Byłem bardzo zdenerwowany, uklęknąłem na jedno kolano i zanim wypowiedziałem pełne zdanie ona powiedziała "tak". To był zdecydowanie najsilniejszy moment mojego życia.

HC: Avril, powiedz nam o swoim pierścionku zaręczynowym.
Avril: Jest piękny. Uwielbiam go! Jest 14.01- karatowy, w kształcie gruszki z dwoma półksiężycowymi kamieniami w środku z XIV Karats, Beverly Hills.

Ciąg dalszy>> "Czytaj więcej"

Rozszerzona zawartość newsa
HC: Chad, dlaczego wybrałeś akurat ten pierścionek?
Chad: Po prostu nie widujemy zbyt wiele diamentów w kształcie gruszki. A po drugie, kiedy zobaczyłem ten kamień od razu wiedziałem, że jest on tak wyjątkowy jak ona.

HC: Co przyciągnęło Cię do Avril?
Chad: Najpierw, pierwszą rzeczą, którą uznałem za przyciągające była jej odwaga. Przeprowadziła się do Francji na własną rękę i mieszkała tam sama by móc uczyć się francuskiego. Ona jest absolutnie nieustraszona. Jest w tym coś bardzo sexy. Zaczęliśmy jako przyjaciele, a następnie zakochaliśmy się. To jest poziom wzajemnego szacunku, który jest tak czysty i wspaniały, że sprawia, ze chcę spędzić resztę mojego życia z nią. Czuję się jak najszczęśliwsza osoba, ponieważ mogę być z moim najlepszym przyjacielem każdego dnia.

HC: Jako muzyk, czy lubisz z nią pracować?
Chad: Praca z Avril doprowadziła do tego, ze była to najbardziej niesamowita współpraca jakiej byłem częścią. Ona potrafi robić z głosem rzeczy, o których większość wokalistów może jedynie pomarzyć. Znalazłem w niej prawdziwą inspirację.

HC: Czy myślisz, że istniej specjalna więź pomiędzy wami, jako Kanadyjczykami?
Chad: To zabawne, że my zawsze mówimy o pokrewieństwie i zażyłości w nas Kanadyjczykach. To jest po prostu wspólna więź między nami w tym aspekcie, że obydwoje się kochamy.

HC: Avril, co najbardziej kochasz w Chadzie?
Avril: On jest Kanadyjczykiem! Jest naprawdę dobrym człowiekiem i ma takie dobre serce. Dba o mnie na wszystkie sposoby i jest bardzo troskliwy. Sprawia, że śmieję się każdego dnia. Jest bardzo konsekwentny, inteligentny i pracowity. Obydwoje pojmujemy tak samo życie i karierę. Robimy te same rzeczy i myślę, że mając takie porozumienie ciężko przejść obojętnie. Mamy dużo szacunku do siebie.

HC: Co fani mogliby dowiedzieć się zaskakującego o nim?
Avril: Nie jestem pewna co ludzie wiedzą o nim, ale ja byłam zaskoczona gdy dowiedziałam się jak bardzo jest zabawny.

HC: Co wasze rodziny mówią o waszych zaręczynach?
Chad: Nigdy nie wiesz co twoi rodzice powiedzą, gdy powiesz im, że bierzesz ślub- szczególnie kiedy jesteś z kimś kogo jeszcze nie spotkali! Moja mama jest wielką fanką Avril, więc włączyliśmy telefon na głośnomówiący i mówienie o tej wiadomości, było równie zabawne jak i krępujące.
Avril: Każdy kto go spotkał uwielbia go. Wszyscy są super zadowoleni. Reakcja naszych przyjaciół i rodziny była niesamowita!

HC: Czy znacie swoje rodzinne miasta nawzajem? (Avril urodziła się w Napanee, Ontario; Chad pochodzi z Hanna, Alberta)
Chad: Jeszcze nie. Uważam, że jest to równie przerażające jak powiedzenie swoim rodzicom że masz zamiar wziąć ślub. Po prostu nigdy nie wiesz kiedy ktoś zamierza ujawnić się historią, która zaczyna się od: "Pozwól mi opowiedzieć o czasach..." [ktoś ma lepszy pomysł na przetłumaczenie?] Ale wiem, że ona umiera z chęci wzięcia mnie do La Pizzeria by spróbować jej ulubionej pizzy na świecie!

HC: Avril, czy zaczęłaś planować już swój ślub?
Avril: Wiem dokładnie czego chcę. Mam cały plan w mojej głowie. To będzie wielka uroczystość!