Chad i Avril Lavigne zaręczeni.
Dodane przez Admin dnia Sierpień 23 2012 12:53:04
Chad zaręczył się z Avril Lavigne. Tak, wiem brzmi to jak kiepski żart i głupia plotka. Jednak to już pewne. Wczoraj po półrocznym, skutecznie ukrywanym romansie para ujawniła opinii publicznej swój związek.

Frontman grupy Nickelback i popowa wokalistka zapałali do siebie miłością w lutym, kiedy to najpierw doszło do spotkania na gruncie zawodowym. Chad pomógł Avril Lavigne napisać utwór na jej nowy album. Na nowym albumie Lavigne ma pojawić się piosenka zaśpiewana w duecie z Chadem. Potem doszło do romantycznej podróży do Paryża. Para została sfotografowana w restauracji La Maison de la Truffe. Jak widać wspólne nagrywanie piosenek i romantyczne wyjazdy bardzo zbliżyły gwiazdy. Zarówno Chad, który zawsze pilnie strzegł swojej prywatności jak i Avril nie chwalili się długo swoim związkiem. Jedynie najbliższe osoby z otoczenia gwiazd wiedziały co łączy Chada i Avril.

Jak podaje magazyn People, który jako pierwszy powiadomił o zaręczynach, Chad oświadczył się Avril 8. sierpnia. Otrzymała ona od narzeczonego 14-karatowy diamentowy pierścionek zaręczynowy. Informacje na temat wydarzeń z 8. sierpnia fani będą mieli okazję przeczytać w piątkowym wydaniu People....

Ciąg dalszy>> "czytaj więcej"


Rozszerzona zawartość newsa
Szczególną uwagę brukowców przyciągnął pierścionek Avril, który faktycznie prezentuje się niebanalnie. Został on stworzony przez jubilera z Los Angeles. Magazyn People opublikował nawet na swojej stronie internetowej galerię najbardziej okazałych pierścionków wśród par zaręczonych celebrytów.

Wokalista Nickelback i Lavigne o swoim romansie i zaręczynach opowiedzieli magazynowi Hello! Canada. Numer z parą na okładce i 5- stronicowym wywiadem ma ukazać się już 10 września. Plotka głosi jakoby Hello! Canada zdziwili się związkiem piosenkarzy, gdy Chad i Avril wyszli z propozycją wywiadu (ja nie wiedziałam, że Chad ma takie parcie na papier xD).

W krótkim artykule magazynu People, który wstawiam poniżej mamy przedsmak tego czego będzie dotyczył wywiad w Hello! Canada. Widzimy również zdjęcie autorstwa Roba Dipple. Artykuł informuje iż Chad oświadczył się swojej wybrance w studiach nagraniowych L.A's Henson. Chad dołączył podobno do notatnika, w którym Avril umieszczała teksty piosenek dodatkową kartkę, która głosiła po prostu „Wyjdziesz za mnie?” Ciekawostką jest fakt ze Lavigne jakiś czas przed tym wydarzeniem ogłosiła na swoim Facebooku koniec pracy nad swoim nowym albumem, jednak 4 sierpnia wróciła z Chadem na 4 dni do studia (do 8 sierpnia). Czyżby nasz Nickel maczał w tym palce?"Ta romantyczna relacja rozkwitła gdy pisali razem" mówi przyjaciel Lavigne. "Nie ustalili jeszcze daty ślubu. Naprawdę cieszą się każdą chwilą". Zarówno rodzina jak i przyjaciele gwiazd, kibicują zakochanym. "Oni wyznają te same wartości i naprawdę się rozumieją" mówi osoba z bliskiego otoczenia gwiazd "Wzajemnie się uzupełniają i są tacy szczęśliwi".

Do Internetu dostały się już 2 strony artykułu, przedstwiąjące parę w miłosnych objęciach. Swoją drogą można się zastanowić gdzie podziała się buntownicza Avril Lavigne, idolka równie zbuntowanych nastolatek. Jednak jak widać dziewczyna trochę dojrzała i para prezentuje się naprawdę uroczo.Już od wczoraj na wielu portalach można przeczytać kilka wypowiedzi z artykułu w Hello! Canada, które ujawnił Alison Eastwood (redaktor naczelny magazu). Avril Lavigne bardzo pozytywnie mówi o swoim narzeczonym. Możemy przeczytać m.in. "Robimy te same rzeczy i myślę, że mając takie porozumienie ciężko jest przejść obojętnie,". A także: "Rozśmiesza mnie każdego dnia! Troszczy się o mnie dzień po dniu i jest niezwykle oddany". Z wypowiedzi Chada możemy przeczytać: "Wiedziałem, że się w niej zakochuje. To uczucie było niewiarygodnie silne, coś czego nigdy wcześniej nie czułem". Stwierdza również, że czuje się teraz jak najszczęśliwszy człowiek. Ludzie z otoczenia Chada nie twierdzą by było inaczej. Nawet sam Eastwood w rozmowie telefonicznej stwierdził, że "On jest całkowicie zaślepiony Avril i któż go może za to winić. Ale kiedy zobaczycie zdjęcia w magazynie… on po prostu promienieje od ucha do ucha. Nigdy nie widziałem Chada Kroegera wyglądającego na tak szczęśliwego”. Aż miód wylewa się z ekranu monitora i zalewa czytelników swoją słodyczą.

No ale czyż już tego kiedyś nie czytaliśmy? Słodkie wyznania Chada w OK! Magazine w 2005 roku, toż to jakieś deja vu (tylko narzeczona się zmieniała i brukowiec). No ale Chad ma prawo zakochiwać się w kim chce i kiedy. Może właśnie Avril Lavigne okaże się tą jedyną.

Przypominam, że to już kolejna narzeczona Chada. W 2009 Kroeger przerwał trwający ponad 5 lat związek z Marianne Gourick. Avril Lavigne za to już po raz trzeci stanie na ślubnym kobiercu.

Pozdrawiam

Ilona_NB

Orginał artykułu do przeczytania: TUTAJ!