Chad vs Marianne
Dodane przez Admin dnia Lipiec 31 2011 22:28:21

Zazwyczaj artykuły na tej stronie nie obejmują osobistej sfery życia członków Nickelback, jednak dzisiaj zostanie wprowadzone drobne odstępstwo od reguły.
Frontman Nickelback Chad Kroeger został zobowiązany do płacenia 25.000 dolarów miesięcznie tymczasowych alimentów od współmałżonka dla swojej byłej partnerki (Marianne Goriuk)
.

Według dokumentów złożonych w Sądzie Najwyższym w Vancouver, muzyk Chad Kroeger i była właścicielka salonu fryzjerskiego, Marianna Goriuk, byli razem sześć lat i osiem miesięcy. Związek rozpadł się w sierpniu 2009 roku, a we wrześniu Marianne wyprowadziła się z posiadłości Chada. Para nie była w związku małżeńskim i nie miała dzieci. Od czasu separacji, Kroeger, został zobowiązany do wypłacania Goriuk, tymczasowego wsparcia dla współmałżonka w wysokości 10.000 dolarów na miesiąc.
Piosenkarz przyznał, że jego była partnerka była uprawniona do alimentów, ale ...
Rozszerzona zawartość newsa
...twierdził, że $ 10,000 miesięcznie to wystarczająca suma.

Goriuk argumentowała wniosek o to by Chad płacił jej miesięcznie 95 TYSIĘCY $, biorąc pod uwagę "rozrzutny styl życia"(zgaduję, że nie przeszkadzało jej to gdy byli razem) i zarobki Kroegera, które wynoszą około 9.700.000 dolarów rocznie, podczas gdy dochody Goriuk zostały oszacowane na 12.000 dolarów rocznie. Była partnerka Chada zeznała również, że przyczyniała się do jego przedsięwzięć mających na celu gromadzenia majątku na przestrzeni lat. W wyroku jednak poddano wątpliwości fakt, że Marianne miała jakikolwiek wkład finansowy w czasie trwania związku z Chadem (sam Kroeger stwerdził że jego była nienawidziła jego tras koncertowych) . Jednak biorąc pod uwagę ekstrawagancki styl życia pary sąd nakazał zapłaty 25.000 dolarów miesięcznie począwszy 1 maja, aż do chwili, gdy problem zostanie rozwiązany na następnych rozprawach.

Goriuk żąda także nieruchomości i innych aktywów lub rekompensaty pieniężnej od Kroegera. Chodzi głównie o 20- hektarowy dom w Abbotsfort zakupiony w listopadzie 2002 r. o wartości ok. 2,5 mln $ oraz obiekty wypoczynkowe w Meksyku o nieznanej wartości. Według strony internetowej celebritynetworth.com majątek Chada wynosi ok. 50 mln dolarów. Sędzia zauważył jednak, ze faktyczny majątek Chada odzwierciedlają trudne do zrozumienia struktury finansowe, dlatego też wszystkie spółki, nieruchomości, fundusze i inne aktywa Chada są trudne do uchwycenia.
Następna rozprawa planowana jest na 15 sierpnia 2011 r.

Pozdrawiam
Ilona_NB